Regulamin

 1. Pierwsza doba w domkach rozpoczyna się o godzinie 16:00, a ostatnia trwa do godziny 10:00.
 2. Pierwsza doba w willi rozpoczyna się o godzinie 14:00, a ostatnia trwa do godziny 10:00.
 3. W dniu przyjazdu należy dokonać formalności meldunkowych, uregulować koszt pobytu oraz uiścić opłatę miejscową w kwocie 2 zł od osoby za każdy dzień.
 4. W domku w przypadku pobytu ze zwierzętami pobierana jest kaucja w wysokości 500zł.
 5. Cisza nocna trwa od godziny 22:00 do 6:00.
 6. Na terenie kwatery należy zachowywać się kulturalnie i zgodnie z zasadami etyki. Wypoczywając daj wypoczywać innym. Imprezowiczów nie przyjmujemy.
 7. Całkowity zakaz palenia tytoniu w pokojach i domkach.
 8. Przed zajęciem pokoi i domków należy sprawdzić stan pomieszczeń i wyposażenia. Wykryte wady i usterki należy natychmiast zgłosić. W innym wypadku za istniejące oraz wyrządzone szkody odpowiada finansowo osoba wynajmująca.
 9. Na teren obiektu niewolno wprowadzać osób trzecich.
 10. W dniu wyjazdu należy zdać pokój lub domek. Jeżeli wyjazd planowany jest przed godziną 8.00 należy o tym poinformować dzień wcześniej.
 11. Rezygnując z rezerwacji zadatek nie podlega zwrotowi. W przypadku skrócenia pobytu z przyczyn nie zależnych od nas nie zwracamy pozostałych należności.
 12. Zajęcie pokoi jest możliwe w godzinach 14:00 - 22:00, a domków 16:00 - 22:00. Niepodjęcie zakwaterowania w wyznaczonych godzinach i brak informacji o przyjeździe w późniejszych godzinach skutkuje anulacją rezerwacji.
 13. Możliwość przechowania sprzętu sportowego (np: rowery) i przyjazdu ze zwierzętami należy ustalać w czasie rezerwacji.
 14. Na terenie obiektów prosimy o zmianę obuwia. Kategoryczny zakaz chodzenia w obuwiu narciarskim.
 15. Rzeczy pozostawione przez gości będą odsyłane na koszt odbiorcy, jednak nie później niż do 14 dni od daty wyjazdu. Po tym okresie będą one niszczone. Nie odpowiadamy za stan pozostawionych rzeczy.